De mensen achter Geysen Group

Geysen Group is een familiebedrijf met een hart voor mensen en techniek. Maak kennis met het team dat zich elke dag inzet voor honderden klanten.

Een familienaam die een topmerknaam werd

Geysen Group werd meer dan 30 jaar geleden opgericht door Alex Geysen en zijn vrouw Monique Maes. Zowel Alex als Monique hebben een groot hart voor hun medewerkers, dat was van bij het begin een van dé troeven van het bedrijf. 

Drie van de vier kinderen zijn dagelijks actief in het bedrijf. De oudste dochter Veronique Geysen +25j dienst. Als directielid, is zij nu ook de vertrouwde rechterhand van Alex en steun en toeverlaat van alle werknemersPieter-Jan Geysen is verantwoordelijk voor de aankoop, infrastructuur en is projectleider van Geysen Innovation | Clean Conveyor Belt. Roselien Geysen stapte in het familiebedrijf als verantwoordelijke voor marketing en communicatie.

30 jaar Geysen, Alex en Monique ontvangen award van VOKA Prijs ondernemen.

Wil jij ook deel uitmaken van de Geysen Group-familie?

Bekijk de video en ontdek de sfeer van onze Geysen-familie.

Het verhaal van Geysen Group

1991
Geysen voorgevel - outsourcing technische profielen

De vennootschap wordt opgericht. De eerste werkzaamheden starten vanuit de privéwoning in Herselt. Meteen was het hele gezin betrokken.

1994
Foto uit de oude doos. Vanuit de kelder thuis verhuizen we naar het BC in Geel. Eerste kantoortje in aanbouw.

In het bedrijvencentrum in Geel wordt het eerste kantoor en een magazijnruimte gehuurd.

 
1999
Geysen Opendeurdag-voorgevel

We verhuizen naar onze huidige hoofdzetel in Westerlo.

 
2000
Foto uit de oude doos.

Van de Kamer van Koophandel krijgen we de titel 'Ondernemer van het jaar'. Dat jaar nemen we ook ELW over.

 
2002
Trends Gazelle 2002 voor Geysen.

We worden genomineerd als Trends Gazelle: snelst groeiende kleine onderneming van de provincie Antwerpen.

2008
Poort van nieuwe hal, uitbreiding atelier Geysen.

De hoofdzetel in Westerlo wordt uitgebreid met een extra werkhal.

2015
Opening Vestiging in Torhout.

We openen een filiaal in Sint-Niklaas en Torhout. Bovendien zijn we ook finalist in de hr-award van VOKA en BEMAS: ‘Magnet for technical talents’.

2018
Techniekers_zonder_grenzen_ technische projecten in ontwikkelingslanden. georganiseerd door Geysen.

We zetten extra in op duurzame ontwikkelingsdoelen (SDG's) en starten met Techniekers zonder Grenzen.

2019
Geysen academy - technische opleidingen

De Geysen Academy wordt opgericht. We worden ook opnieuw genomineerd als Trends Gazelle: snelst groeiende middelgrote onderneming van de provincie Antwerpen.

2020
award van 2020 voor de snelst groeiende onderneming.

We worden voor de tweede keer genomineerd als snelst groeiende middelgrote onderneming van de provincie Antwerpen. Daarnaast openen we ook een filiaal in Doornik. 

2020
CCB: GEPATENTEERDE INNOVATIE VOOR MORSVRIJE, ONDERHOUDSARME BULKTRANSPORTCONCEPTEN

Het filiaal in Luik wordt geopend. En we winnen de BEMAS Innovation Award voor de Clean Conveyor Belt.

Het team dat meer dan 120 Geysen-techniekers ondersteunt

medewerker van Geysen

Yves Bellen

Fleet


yves.bellen@geysen.be

Medewerker van Geysen, Kathleen

Kathleen Cumps

Head of HR Business


kathleen.cumps@geysen.be

medewerker van Geysen

Nele De Meulenaer

Account Manager / Field Coach


nele.demeulenaer@geysen.be

medewerker van Geysen, Gunter

Gunter Del Favero

Head Geysen Academy


gunter.delfavero@geysen.be

Medewerker van Geysen, Denis

Denis Detemmerman

Talent Coordinator &
Sales Support

denis.detemmerman@geysen.be

medewerker van Geysen

Lucie Dewez

Talent Coordinator &
Sales Support

lucie.dewez@geysen.be

medewerker van Geysen

Stephan Dewit

Technicians & Sites Coordinator – Kempen & Limburg

stephan.dewit@geysen.be

oprichter Geysen- Alex Geysen

Alex Geysen

Managing Director / Owner /
Finance / IT

alex.geysen@geysen.be

medewerker van Geysen

Pieter-Jan Geysen

Project Engineer CCB /
Purchasing / Infrastructure

pieterjan.geysen@geysen.be

medewerker van Geysen, Roselien

Roselien Geysen

Marketing


roselien.geysen@geysen.be

medewerker van Geysen, Veronique

Veronique Geysen

Management / Operations


veronique.geysen@geysen.be

Christel Gils

Finance / Reception


christel.gils@geysen.be

medewerker van Geysen

Sofie Jansen

HR Business Partner


sofie.jansen@geysen.be

medewerker van Geysen

Nancy Janssens

Finance / Insurance


nancy.janssens@geysen.be

medewerker van Geysen, David

David Loosen

Project Engineer DAF


david.loosen@geysen.be

Ludovic Loyez

Account Manager - Doornik

ludovic.loyez@geysen.be

oprichter Geysen- Monique Maes

Monique Maes

Directie / Marketing / Infrastructuur / TzG

monique.maes@geysen.be

Davy Meganck

Talent Coordinator - Kempen & Limburg / Department Coach

davy.meganck@geysen.be

medewerker van Geysen

Jef Melis

IT-coordinator


jef.melis@geysen.be

Marion Pauwels

Planning & Project Coordinator / Back Office Academy

marion.pauwels@geysen.be

medewerker van Geysen

Jack Peeters


Warehouse


jack.peeters@geysen.be

medewerker van Geysen, Pieter

Pieter Vaerten


Operations Manager


pieter.vaerten@geysen.be

Geysen tijdelijke technische profiele outsourcen

Philippe Van Der Auwermeulen

Account Manager - Antwerpen & Vlaams-Brabant

philippe.vanderauwermeulen
@geysen.be

Geysen technische profielen outsourcen

Karen van Schap


Account Manager / Field Coach - Luik & Limburg


karen.vanschap@geysen.be

Kenny Waelkens

Talent Coordinator – Gent


kenny.waelkens@geysen.be

Meer weten over Geysen Group?

Neem contact met ons op en een medewerker beantwoordt met plezier je vragen.

Geysen Opendeurdag - outsourcing technische profielen