De mensen achter Geysen Group

Geysen Group is een familiebedrijf met een hart voor mensen en techniek. Maak kennis met het team dat zich elke dag inzet voor honderden klanten.

Een familienaam die een topmerknaam werd

Geysen Group werd meer dan 30 jaar geleden opgericht door Alex Geysen en zijn vrouw Monique Maes. Zowel Alex als Monique hebben een groot hart voor hun medewerkers, dat was van bij het begin een van dé troeven van het bedrijf. 

Drie van de vier kinderen zijn dagelijks actief in het bedrijf. De oudste dochter Veronique Geysen +25j dienst. Als directielid, is zij nu ook de vertrouwde rechterhand van Alex en steun en toeverlaat van alle werknemersPieter-Jan Geysen is verantwoordelijk voor de aankoop, infrastructuur en is projectleider van Geysen Innovation | Clean Conveyor Belt. Roselien Geysen stapte in het familiebedrijf als verantwoordelijke voor marketing en communicatie.

Wil jij ook deel uitmaken van de Geysen Group-familie?

Bekijk de video en ontdek de sfeer van onze Geysen-familie.

Het verhaal van Geysen Group

1991

De vennootschap wordt opgericht. De eerste werkzaamheden starten vanuit de privéwoning in Herselt. Meteen was het hele gezin betrokken.

1994

In het bedrijvencentrum in Geel wordt het eerste kantoor en een magazijnruimte gehuurd.

 
1999

We verhuizen naar onze huidige hoofdzetel in Westerlo.

 
2000

Van de Kamer van Koophandel krijgen we de titel 'Ondernemer van het jaar'. Dat jaar nemen we ook ELW over.

 
2002

We worden genomineerd als Trends Gazelle: snelst groeiende kleine onderneming van de provincie Antwerpen.

2008

De hoofdzetel in Westerlo wordt uitgebreid met een extra werkhal.

2015

We openen een filiaal in Sint-Niklaas en Torhout. Bovendien zijn we ook finalist in de hr-award van VOKA en BEMAS: ‘Magnet for technical talents’.

2018

We zetten extra in op duurzame ontwikkelingsdoelen (SDG's) en starten met Techniekers zonder Grenzen.

2019

De Geysen Academy wordt opgericht. We worden ook opnieuw genomineerd als Trends Gazelle: snelst groeiende middelgrote onderneming van de provincie Antwerpen.

2020

We worden voor de tweede keer genomineerd als snelst groeiende middelgrote onderneming van de provincie Antwerpen. Daarnaast openen we ook een filiaal in Doornik. 

2020

Het filiaal in Luik wordt geopend. En we winnen de BEMAS Innovation Award voor de Clean Conveyor Belt.

Het team dat meer dan 120 Geysen-techniekers ondersteunt

Yves Bellen

Fleet


yves.bellen@geysen.be

Gerda Bonné

Hoofd HR Business


gerda.bonne@geysen.be

Kathleen Cumps

Hoofd HR Business


kathleen.cumps@geysen.be

Nele De Meulenaer

Talent & Sales coördinator


nele.demeulenaer@geysen.be

Gunter Del Favero

Hoofd Geysen Academy


gunter.delfavero@geysen.be

Denis Detemmerman

Talent coördinator &
Sales Support

denis.detemmerman@geysen.be

Lucie Dewez

Talent coördinator &
Sales Support

lucie.dewez@geysen.be

Stephan Dewit

Technicians & Sites coördinator – Kempen & Limburg

stephan.dewit@geysen.be

Alex Geysen

Zaakvoerder / Eigenaar /
Finance / IT

alex.geysen@geysen.be

Pieter-Jan Geysen

Project engineer CCB /
Aankoop / Infrastructuur

pieterjan.geysen@geysen.be

Roselien Geysen

Marketing


roselien.geysen@geysen.be

Veronique Geysen

Directie / Operations


veronique.geysen@geysen.be

Christel Gils

Finance / Onthaal


christel.gils@geysen.be

Sofie Jansen

HR Business Partner


sofie.jansen@geysen.be

Nancy Janssens

Finance / Insurance


nancy.janssens@geysen.be

David Loosen

Project engineer DAF


david.loosen@geysen.be

Ludovic Loyez

Sales & Technicians coördinator - Doornik

ludovic.loyez@geysen.be

Monique Maes

Directie / Marketing / Infrastructuur / TzG

monique.maes@geysen.be

Davy Meganck

Talent & Sales coördinator – Kempen & Limburg

davy.meganck@geysen.be

Jef Melis

IT-coördinator


jef.melis@geysen.be

Marion Pauwels

Planning & Project coördinator / Back Office Academy

marion.pauwels@geysen.be

Jack Peeters

Magazijn


jack.peeters@geysen.be

Pieter Vaerten

Operations manager


pieter.vaerten@geysen.be

Geron Vanderfeesten

Finance


geron.vanderfeesten@geysen.be

Stefanie Van Echelpoel

Head Finance


stefanie.vanechelpoel@geysen.be

Meer weten over Geysen Group?

Neem contact met ons op en een medewerker beantwoordt met plezier je vragen.